Pan Libra - EXPRESKA Praha Černý Most, EXPRESKA Praha Strašnická, EXPRESKA Praha Řepy, EXPRESKA Praha Anděl, EXPRESKA Praha Národní, EXPRESKA Praha Jiřího z Poděbrad

Před otevřením mé provozovny v Praze Strašnicích jsem již celý rok provozoval pobočku Praha Černý Most. Nejvíce spokojen jsem byl s rychlým jednáním ze strany centrály, velmi hladkou dohodou o rezervaci místa a snadným průběhem při přípravě prostor. Navíc je k dispozici DVD se všemi vizuály a základní reklamní balíček obsahuje větší množství podkladů. Také jsem ocenil nové školení ohledně marketingově reklamních aktivit před a po otevření, poskytnuté poradenství ohledně designu prostor a hlavně důkladné zaškolení celého týmu trenérek. Také nově upravené nutriční poradenství přináší další příjmy a zisky k mému podnikání. Do půl roku jsem otevřel další provozovnu EXPRESKA Praha Řepy a poté další pobočky.

Paní Jedličková - Expreska Kralupy nad Vltavou

Oceňuji na Expresce dobře zpracované manuály – co dělat před otevřením, grafický manuál a design manuál, návod na vložení inzerátu atp...Pokud jsem něco potřebovala, reakce byly obratem. Neměli jsme celkem žádné problémy, takže jsme toho zas tolik nepotřebovali. :-)

ZALOŽTE SI EXPRESKU!