Vlaďka Gaudeková - EXPRESKA Děčín

Z Expresky odcházím s čistou hlavou, úsměvem na rtu a s dobrým pocitem, že jsem pro sebe něco udělala. Také jsem díky Expresce poznala pár nových přátel. Na Expresce mám nejradši příjemné a čisté prostředí, dále to, že můžu přijít kdykoli, a samozřejmě trenérky. Jsou vždy milé i ochotné. Taktéž paní majitelka, které patří velké Díky.    

Jaromíra Morchová - EXPRESKA Praha Jarov

Do Expresky jsem začala chodit před 5 lety a vybrala jsem si jí proto, že můžu přijít cvičit kdykoli mám čas, a nemusím čekat nebo naopak stíhat určitou hodinu cvičení. Pracuji jako zubní technik a cvičení v Expresce působí příznivě jako prevence bolavých zad. Na rozdíl od mých kolegyň nemusím navštěvovat rehabilitace. Nejvíce na Expresce oceňuji trenérky. Chtěla bych jim touto cestou poděkovat i za to, že nás vždy dokážou motivovat a dobře zvolenou hudbou správně naladit a nabít energií. Obzvlášť spokojená jsem v domáckém prostředí Expresky Jarov, kde se cítím vždy velmi příjemně. Děkuji vám a jsem s pozdravem, Jaromíra Morchová.

Radka Jiroušková - EXPRESKA Praha Řepy

Teprve před měsícem jsem objevila kouzlo EXPRESKY. Vzhledem k tomu, že denně cestuji po republice, využívám možnost cvičit každý den v jiném městě. Dnes to byla Praha Řepy. Díky pravidelnému cvičení se mi zlepšuje kondice a cítím se mnohem líp.

Daniela Boušková, 39 let - EXPRESKA Praha Černý Most

Členství v EXPRESCE mi umožňuje navštěvovat jakoukoliv EXPRESKU, což šetří můj čas. Z práce to mám blíže do EXPRESKY Praha Prosek a z domova zase do EXPRESKY Praha Černý Most, takže si můžu zacvičit, kdykoliv mám chuť!

Martina Králová, 36 let - EXPRESKA Liberec

Kruhový trénink je zatím to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela. Při cvičení se nenudíte a hlavně posílíte všechny svaly v těle. Všem zájemkyním, které váhají navštívit EXPRESKU radím, aby neváhali!

Ilona Nováková, 60 let - EXPRESKA Olomouc

Konečně jsem plnohodnotně vyplnila svůj volný čas. Děkuji za EXPRESKU!!!

Michaela Müller Greifonerová

I já jsem ráda že Expreska existuje. Je to jediné fitko kam jsem se odvážila ..;)) a kde se cítím ok. Už to bude skoro rok co ji s menšími přestávkami navštěvuji a jsem moc spokojená. super prostředí. bezva přístup. I k dětem když zrovna nemám hlídání. Za mě doporučuji!

Petra Bartoňková, 43 let - EXPRESKA Brno Žabovřesky

Výborné cvičení, příjemný personál. Chodím pravidelně již 2 měsíce a jsem nadšená :-))

Jaroslava Pilařová, 56 let - EXPRESKA Praha Dejvice

Dobrý den, včera jsem byla poprvé cvičit v Dejvicích a nemělo to chybu. Doufám, že se to někdy zopakuje. Fakt super fitko doporučuji.

Soňa Frejková, 19 let - EXPRESKA Ostrava

Dobrý den,právě jsem se vrátila z prvního cvičení v EXPRESKA v Ostravě,no musím říct,že supr uvítání cítila jsem se moc příjemně a cítím se i teď po cvičení.Myslím,že se mi to bude líbit čím dál víc...:-)

ZALOŽTE SI EXPRESKU!